Gerald Harris attorney at law

Oferta:

Ośrodek SONAR to odosobniony teren, znajdujący się ok. 1000 metrów od Morza Bałtyckiego. Znajdziemy tutaj 9 domków letniskowych, stołówkę, parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce do rozpalenia grila lub ogniska. Na terenie ośrodka udostępniamy darmowy hotspot internetowy.
Domki są drewniane, na wysokim standardzie. W każdym domku znajdziemy: salon, aneks kuchenny, osobną sypialnię, oraz łazienkę. W każdym domku znajduje się telewizor, z telewizją naziemną (lokalną), oraz satelitarną. Każdy domek posiada zadaszony taras 12.5 m2 z kompletem mebli wypoczynkowych. Ośrodek położony z dala od ulicy, jest ogrodzony oraz oświetlony.

Wejście na plażę to leśna ścieżka widoczna na zdjęciu po prawej stronie.

Plaża jest szeroka, czysta, zadbana, a przede wszystkim nie jest zatłoczona.
Bobolin to mała miejscowość, nie ma tutaj problemów z wolnym miejscem przy brzegu.
Duże ilości jodu, oraz czysty tlen z miejscowego lasu sprawiają iż powietrze w jest krystalicznie czyste. Nasza oferta jest idealna dla osób pragnących ciszy, spokojnego wypoczynku - z dala od zatłoczonych plaż Sopotu, oraz głośnych imprez Mielna.
Spacer, jazda na rowerze (z naszej wypożyczalni), wędkowanie na pobliskiej rzece to nieliczne z oferowanych przez Bobolin atrakcji. Mogą być Państwo pewni, że po urlopie będziecie wypoczęci, zadowoleni oraz uśmiechnięci.

Bobolin

Szybki kontakt:

TEL: +48 605 315 373
swistakjan@wp.pl